Küçük bir takımla büyük bir değişim için çalışıyoruz

Biz küçük bir takım ile Türkçe eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirebileceğimizi hayal ediyor ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Çoğu insanın kendi eksikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli eğitime ulaşmakta zorlandığı bir dünyada teknolojinin getirilerinden yararlanarak tüm dünyanın eğitime olan bakış açısını değiştirmeye çalışıyoruz. Herkesin, her yerde, kaliteli eğitime kolayca ve ücretsiz olarak ulaşabilmesini sağlamayı kendimize hedef belirliyoruz. Ayrıca, yeni teknolojilerin eğitim için çok önemli fırsatlar sunduğuna inanıyor ve sınıflardaki eğitim anlayışının modernleşmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Teknoloji destekli ama insan odaklı; eksiksiz ve ustalaşarak öğrenme anlayışını benimseyerek, kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimini herkese ücretsiz olarak sunuyoruz.

Bu hedefe inanan bir kaç insanın bile büyük bir değişime öncülük edebileceğinie inanıyoruz. Bunun için, öğrenci ya da profesyonel, çoğu gönüllü çevirmenler ve destekçilerden oluşan büyük Khan Academy Türkçe ailesinin yanı sıra doğru insanlardan kurduğumuz küçük takımımız ile dünyanın en büyük sınıfının oluşmasına yardım ediyor ve Türkçe konuşan tüm insanlara dünya standartlarında bir öğrenim kaynağı sağlayabilmek, eğitimi özgürleştirmek, modernleştirmek ve bir adım daha ileriye taşıyabilmek için hiç durmadan çalışıyoruz.Kurucu Üyelerimiz

Ata Başaran   -   Alp Y. Taşkent   -   H. Ali ŞentürkKuruluş hikayemiz ve kurucu üyelerimiz

2008 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Salman Khan tarafından kurulan Khan Academy, bilginin ücretsiz ve özgürce paylaşılması gerektiğini savunarak eğitim içeriğinin tüm dillerde ücretsiz olarak yayınlanması için gönüllü çevirmenlere çağrı yapmıştır. Khan Academy'nin misyonu sadece ABD değil, tüm dünyada dijital eğitim içeriğinin öğrenmek isteyen herkese ulaşmasını sağlamak ve eğitimde fırsat eşitliğinin güçlenmesine destek olmaktır. Zaman içerisinde tekil gönüllülerin Khan Academy derslerini Türkçe'ye çeviri çabalarını geliştirip organize etmeyi amaçlayan bir grup öğrenci video altyazılarının Türkçe'ye tercümesi fikrini projeleştirerek Khan Academy Türkçe'nin temellerini atmıştır.

2012 yılında ise bir STFA Vakfı olan Bilimsel ve Teknik Yayınları Çeviri Vakfı, bu değerli misyonu Türkiye'de üstlenmiş ve çalışmayı başlatan öğrencilerle tanışıp işbirliğine giderek daha büyük bir “takım” oluşturmuştur. Khan Academy ile aynı vizyonu paylaşan Vakıf, Türkçe eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak amacıyla gönüllüleri bir araya getirip, profesyonel video prodüksiyonu ve tanıtım faaliyetlerini başlatarak, Khan Academy Türkçe platformunun kurulmasını sağlamıştır.

Khan Academy'nin uluslararası ilk iştiraki olarak kurulan Khan Academy Türkçe, bugün dünya genelinde İspanyolca, Fransızca ve Portekizce ile birlikte Khan Academy'nin milyonlarca ders veren en önemli uluslararası ofislerinden biridir. Khan Academy Türkçe 18 kişiye ulaşan tam ve yarı zamanlı çalışanları, 300'den fazla gönüllü çevirmeni, sivil toplum ve özel sektörden işbirlikçileri ile, Türkçe eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirmek amacıyla çıktığı yolda çalışmalarına hızla devam etmektedir. Şu ana kadar 10 milyonun üzerinde ders veren Khan Academy Türkçe dersleri Milli Eğitim Bakanlığı'nın Eğitim Bilişim Ağı'nda da yayınlanmakta ve Türkiye'de tüm okullara ulaşarak her geçen gün hızla yaygınlaşmaktadır. Khan Academy Türkçe, sunduğu 5000'e yakın Türkçe eğitim videosu ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yaşanmakta olan eğitimde reformunun önemli bir paydaşı olmayı başarmış ve eğitim teknolojileri konusunda tanınan bir sivil toplum kuruluşu konumuna gelmiştir.Takımla tanışın

Alp Köksal

Direktör

Alp hem Türkiye, hem de ABD’de lise ve üniversite eğitimi aldı. Liseyi Amerika'da bitirdikten sonra Koç Üniversitesi işletme bölümünden mezun olan Alp, yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi’nde birincilikle tamamladı. Aynı okulda Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde çalıştı ve doktora adayı olarak akademik çalışmalarına devam ediyor. Birçok konferansa konuşmacı olarak katılan ve hikayesini TEDx'te anlatma fırsatı bulan Alp, eğitimden artakalan vaktinde müzik ve fotoğrafçılık ile ilgileniyor.

Ş. Murat Ercan

Öğretmen / Seslendirmen

Murat Ercan, Khan Academy Türkçe’nin öğretmeni; seslendirmeni yani Salman Khan’ın sesidir. Öğretim üyesi olan ve hem üniversite hem de lise seviyesinde uzun yıllar İngilizce dersi veren Murat, aynı zamanda profesyonel müzisyendir. Khan Academy Türkçe videolarına ses vermekle birlikte aktif olarak müzik çalışmalarına devam etmektedir. Zamanının çoğunu stüdyoda geçirse de, mükemmeliyetçi tutumuyla hazırladığı videolarda kendine has tarzı ile farklılık yaratıyor.

F. Orçun Solak

Video Editörü

Radyo ve Televizyonculuk bölümü mezunu olan Orçun, daha önce medya sektöründe uzun metraj film editörlüğü ve çeşitli projelerin prodüksiyon ekiplerinde yer aldı. Bilgisayar bilgisi ve araştırmacılığı ile Khan Academy’nin sorun çözücüsüdür. DDD/DAKSAR gönüllüsü olan ve denizde vakit geçirmeyi seven Orçun, aynı zamanda fotoğrafçılık ile ilgileniyor, "VosVos" merakı ve sosyal kişiliğiyle tanınıyor.

Ezgi Koşar

Video Editörü

Radyo ve Televizyonculuk bölümü mezunu olan Ezgi, takımımızın en eski üyelerindendir. Çalışkanlığı ile Khan Academy Türkçe’nin gözdesi ve pozitif enerjisi ile tüm takımın neşesidir. Moda ve alışveriş merakı ile itham edilse de boş vakitlerini spor ve kültürel faaliyetlere ayırmayı sever; seyahat etmekten ve yeni yerler görmekten hoşlanır.

A. Haluk Şener

Veritabanı Sorumlusu

Khan Academy Türkçe’nin veritabanından sorumlu olan Haluk, videolarımız ve diğer alanlardaki tüm bilgilerin akışından ve kaydından sorumludur. Muhasebe ve iç raporlamanın yanı sıra prodüksyion aşamalarında da aktif olarak görev almaktadır. İşletme mezunudur ve muhasebe alanında deneyim sahibidir. Takımın yaşça en büyüğü olan Haluk, evli ve iki çocuk babasıdır.

A. Aysu Damar

İletişim ve İşbirlikleri Uzmanı

STFA'nın üstün ve özel yetenekli gençlere eğitim vermek için kurduğu İnanç Lisesi (TEVİTÖL) mezunu olan Aysu, Sarah Lawrence College Sosyal Bilimler Bölümü’nden 2010 yılında mezun oldu. Aysu, eğitim kurumları, öğretmenler ve gönüllüler ile iletişimin yanı sıra Khan Academy Türkçe'nin kurumsal iletişim ve PR faaliyetlerini yürütmektedir. Sivil toplum kuruluşları ve eğitim alanındaki diğer paydaşlarla yeni işbirlikleri geliştiren Aysu, yemek, dekorasyon ve yeni yerler keşfetmekten hoşlanır.

Kübra Yüre

Editör

Takımın en yeni üyesi Kübra, derece ile kazandığı Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden 2015 yılında mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi, Şişli Terakki Vakfı Okulları, Amerikan Kültür Dil Okulları ve Almanya'da Wilhelm-Keil Schule Hauptshule Mit Wekrealschule'de öğretmen ve stajyer öğretmen olarak deneyim sahibi olan Kübra, çeviri süreci, denetim ve gönüllü çevirmenlerin koordine edilmesinden sorumlu.

Talip Cengiz

Matematik Öğretmeni / Seslendirmen

Orta öğrenimini Almanya’da tamamlayan ve Ankara Üniversitesinden mezun olan Talip, öğretmen kimliğine 21 yıllık mesleki tecrübesini de ekleyerek matematik içeriğinin denetlenmesi ve seslendirilmesi konularında ekibimize destek olmaktadır. Üniversite döneminde radyo programcılığı yapan ve model uçak tutkunu olan Talip aynı zamanda amatör olarak müzik ve yazılım işleri ile de uğraşmaktadır.  Matematik ve öğrenme üzerine sahne oyunları sergileyen, konferanslar veren, makaleler yazan hatta şarkılar besteleyen Talip, evli ve iki çocuk babasıdır.

Parla Şenol

Seslendirmen

Sinema, tiyatro, reklam, dizi oyuncusu; ses ve seslendirme sanatçısı olan Parla Şenol, Khan Academy Türkçe için Sanat Tarihi alanındaki videoları seslendirmekte ve projemize erken aşamalarından itibaren destek vermektedir.

Funda Postacı

Seslendirmen

Sinema, tiyatro, reklam, dizi oyuncusu; ses ve seslendirme sanatçısı olan Funda Postacı, Khan Academy Türkçe'nin tıp ve sağlık dersleri başta olmak üzere farklı alanlardaki eğitim videolarını seslendirmekte ve takımımıza destek vermektedir.

Selçuk Kıpçak

Seslendirmen

İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncularından, birçok yabancı film karakterine ses vermiş seslendirme sanatçısı Selçuk Kıpçak, Khan Academy Türkçe'nin farklı alanlardaki eğitim videolarını seslendirmekte ve takımımıza destek vermektedir.

Emrah Saka

Seslendirmen

1992'den bu yana radyo, tv programları ve dublaj yapan ve aynı zamanda gazete ve dergilerde müzik, sinema, teknoloji ve popüler kültür üzerine özel röportajlar ve yazılar hazırlayan Emrah Saka, Khan Academy Türkçe'nin Fen Bilimleri alanındaki eğitim videolarını seslendirmekte ve takımımıza destek vermektedir.

Begüm Başoğlu

Seslendirmen

İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra Istituto Europeo di Design Milano’da  Moda Tarihi eğitimi alan Begüm, sanat kütüphanesi küratörlüğü, eğitmenlik ve çevirmenliğin yanı sıra denemeler ve kitap yorumları yazmaktadır. SADE isimle kitabı ile büyük beğeni toplayan Begüm, gönüllü çalışmaları kapsamında Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji Laboratuvarı için kitap seslendirmekte ve Sanat Tarihi alanındaki videolarımıza da katkıda bulunmaktadır.

Sercan Gidişoğlu

Seslendirmen

Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra yükseklisansını Fransa’da tamamlayan Sercan, Boğaziçi Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde doktora adayıdır ve Galatasaray Üniversitesi’nde ders vermektedir. Sanatçı bir aileden gelen Sercan profesyonel tiyatrocu, oyuncu ve dublaj sanatçısı olmakla birlikte akademisyen kimliği ile Khan Academy Türkçe’nin farklı alanlardaki videolarına ses vermektedir.

Ebru Aygün Kohen

Strateji Danışmanı

Microsoft, Oracle, Çukurova Medya Grubu, Doğan Online, Superonline ve Arena Bilgisayar gibi önemli firmalarda üst düzey yöneticilik yapmış ve 602 Sales and Marketing Consultancy şirketinin sahibi olarak medya ve pazarlama alanındaki deneyimiyle tanınan Ebru Kohen, Khan Academy Türkçe'nin ilk zamanlarından beri gönüllü olarak ekibimizde yer almakta ve ne zaman ihtiyacımız olsa danışmanımız olarak bize destek olmaktadır.

Filiz Burhan Bayındır

Basın Danışmanı

Milliyet, Capital gibi yayınlarda basın geçmişine sahip olan Filiz Burhan, aynı zamanda Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Sağlık ve Eğitim Vakfı (SEV) gibi STK'larda yönetici olarak görev aldığı süre boyunca kazandığı değerli sivil toplum deneyimi ile Khan Academy Türkçe ekibine Stratejik İletişim ve Basın Danışmanı olarak destek vermektedir.

Emre Kılıç

Bilgisayar Mühendisi

Khan Academy Türkçe web sitesinin tasarımı, yeniden programlanması ve güncellenmesinden sorumlu olan Emre, bilgisayar mühendisidir ve üç yabancı dil bilmektedir. Yazılımcı olarak bilişim sektöründe on senenin üzerinde deneyim sahibi olan Emre ve aynı zamanda teknoloji danışmanlığı yapmakta; bugünlerde ise pilot olmak için aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir.

Nusret Özkan

Finansal Danışman

STFA Grubu'nda 30 yıldan uzun süredir muhasebe departmanının farklı pozisyonlarında görev almış ve halen Muhasebe Direktörü olarak çalışmakta olan Nusret Özkan, ekibimize finansal konularda destek ve danışmanlık vermekte, bilgi birikimi ve deneyimi ile Khan Academy Türkçe ekibine kuruluş aşamasından bugüne destek olmaktadır.

Yiğit Tekşen

İnovasyon Sorumlusu (03.2015 - 11.2016)

Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Yiğit, aynı okulda Enerji Teknolojileri ve Yönetimi yükseklisansını tamamladı. Khan Academy Türkçe'nin inovasyon sorumlusu, girişimcilik ve sosyal projelerde gönüllüsüdür. Aynı zamanda TEDx konuşmacısı olan Yiğit, doğa sporları, seyahat ve bisiklet tutkusuyla tanınır.

Şenol Dündar

Altyapı Koordinatörü (08.2012 - 08.2015)

Proje yönetimi ve mühendislik alanlarında iki yükseklisansın yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi’nden doktora derecesine sahip olan Şenol, STFA bünyesinde farklı projelerde görev aldı. Asıl alanı inşaat olsa da, Khan Academy’nin kuruluş aşamasında hem koordinasyon, hem teknik hem de operasyonel konularda takıma destek verdi. Ağustos 2015'te takımdan ayrılan Şenol'a tüm destekleri için teşekkür ederiz.

Gizem Gözde Uçar

Editör (10.2013 - 03.2016)

Koç Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü ile Uluslararası İlişkiler Bölümü çift anadal mezunu olan Gizem, Khan Academy derslerinin Türkçeleştirilmesi için çeviri sürecinde gönüllü çevirmenleri koordine etmenin yanı sıra çevirilerin seçimi ve denetlenmesini üstlendi. Mart 2016 sonu itibariyle Khan Academy Türkçe ekibinden ayrılan Gizem'e çalıştığı süre boyunca katkıları için teşekkür ederiz.

Ali Avcar

IT Danışmanı (06.2012 - 12.2014)

25 yıldan uzun bir süre STFA Grubu'nda görev alan ve 14 yıl Bilgi Teknolojileri Departmanının yöneticiliğini üstlenen Ali Avcar, Khan Academy Türkçe'nin kuruluş aşamasında ekibimizin teknik yeterliliğinin sağlanması ve gerekli teknolojik altyapının oluşturulması konularında bize öncülük etmiş; gerek bilgi birikimi ve deneyimi, gerekse sektördeki bağlantılarıyla Khan Academy Türkçe'ye danışman olarak önemli katkılar sağlamıştır.

Ümran Kan

Seslendirmen (11.2013 - 12.2014)

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Ümran, profesyonel spikerlik ve dublaj konularında eğitim almıştır ve bu konularda ‘iletişim uzmanı’ olarak eğitim vermektedir. Khan Academy Türkçe'nin başta ekonomi ve finans dersleri olmak üzere farklı alanlardaki eğitim videolarını seslendiren Ümran, aynı zamanda TRT 'de program yapımcısı ve sunucusu olarak Radyo ve Televizyon sektöründe çalışma hayatına devam etmektedir.
Stajyerlerimiz

Can Özkan

Stajyer

Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünmde öğrenci olan Can, 2015 ve 2016 yazlarıında Khan Academy Türkçe takımına çeviri denetleme ve redaksiyon alanında destek vermiştir.

Anna Yağcı

Stajyer

Çeviribilim bölümü öğrencisi olan Anna, Khan Academy Türkçe takımına 2014 yazında İngilizce çeviri ve denetleme konularında destek vermiştir.

Meltem Toptaş

Stajyer

Bilgisayar yazılımcılığı bölümünde öğrenci olan Meltem, Khan Academy Türkçe takımına 2013 yazında stajyer olarak destek vermiştir.

İzel Akdil

Stajyer

Çeviribilim bölümü öğrencisi olan İzel, Khan Academy Türkçe takımına 2015 yazında çeviri ve içerik denetleme konularında destek vermiştir.

Ceren Narin

Stajyer

Mütercim tercümanlık bölümünde okumakta olan Ceren, 2013 yazında Khan Academy Türkçe takımına çeviri ve denetleme konusunda destek vermiştir.

Tuğçe Geven

Stajyer

Halkla İlişkiler bölümü ögrencisi olan Tuğçe, 2015 yazında stajyer olarak Khan Academy Türkçe takımına destek vermiştir.

İrem Divriş

Stajyer

University of West Minster (İngiltere)'de İngilizce Edebiyat ve Tarih bölümünde öğrenci olan İrem, 2015 yazında çeviri ve çeviri denetim süreçlerinde Khan Academy Türkçe takımına stajyer olarak destek vermiştir.

Alperen Türkol

Stajyer

Carleton College (ABD)'de Ekonomi ve Medya Çalışmaları bölümünde öğrenci olan Alperen, 2015 yazında Khan Academy Türkçe takımına stajyer olarak destek vermiştir.

Mert Kıvanç Paker

Stajyer

Sciences Po Paris (Fransa) ve Columbia University (ABD) çift lisans programı Ekonomi bölümü öğrencisi olan Kıvanç, 2015 yazında Khan Academy Türkçe takımına stajyer olarak destek vermiştir.

Bora Babaloğlu

Stajyer

Çeviribilim bölümü öğrencisi olan Bora, Khan Academy Türkçe takımına 2014 yazında İngilizce çeviri ve ders videolarını altyazılandırma konularında destek vermiştir.

Burak Ünnü

Stajyer

Bilgisayar mühendisliği bölümünde öğrenci olan Burak, Khan Academy Türkçe takımına 2013 ve 2014 yazlarında stajyer olarak destek vermiştir.

Başak Erdamar

Stajyer

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Matematik Mühendisliği okuyan Başak, Khan Academy Türkçe takımına 2016 yazında içerik kontrolü ve altyazılandırılması, çeviri ve bilgisayar ile ilgili konularında destek vermektedir.

Can Sezgin

Stajyer

Hisar Okulları 12. sınıf öğrencisi olan Can, 2016 yazında Khan Academy Türkçe takımına lise müfredat çalışması, işitme engelli kullanıcılar için ders videolarının altyazılandırılması, seviye ve bilgi kontrolü konularında destek vermektedir.

Berk Yılmaz

Stajyer

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Matematik Mühendisliği okuyan Berk, Khan Academy Türkçe takımına 2016 yazında içerik listelenmesi, kontrolü, altyazılandırılması ve yazılım ile ilgili konularında destek vermektedir.

Bensu Köroğlu

Stajyer

ODTÜ İktisat bölümünde öğrenci olan Başak, Khan Academy Türkçe takımına 2016 yazında Ekonomi ve Finans alanında içerik kontrolü, altyazılandırılması ve listelenmesi ile ilgili konularında destek vermektedir.

Berkay Reha Adanalı

Stajyer

Pomona College'da (ABD) Dilbilim ve Bilgisayar Bilimi bölümlerinde çift anadal öğrencisi olan Berkay, site güncellemeleri, yazılım, çeviri ve daha bir çok konuda Khan Academy Türkçe takımına 2016 yazında destek vermektedir.

Oğuzhan Akan

Stajyer

Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan Oğuzhan, ekibimize 2017 yazında SEO, YouTube içerik yönetimi iyileştirmeleri, sosyal medya, grafik tasarım ve farklı konularda destek olmaktadır.

Berk Erol

Stajyer

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan Berk, ekibimize 2017 yazında yazılım, web tasarımı, arayüz iyileştirme, back-end ve front-end proje geliştirme gibi konularda destek olmaktadır.

Özkan Çelik

Stajyer

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan Özkan, ekibimize 2017 yazında yazılım, web tasarımı, arayüz iyileştirme, back-end ve front-end proje geliştirme gibi konularda destek olmaktadır.

İpek Özgü

Stajyer

Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı Bölümü'nde öğrenci olan İpek, 2017 yazında ekibimize websitesi ve içeriklerin Türkçeleştirilmesi, çeviri ve çeviri redaksiyonu gibi konularda destek olmaktadır.

Khan Academy A.B.D. Takımı’yla tanışmak için tıklayın.
TAKIM AŞAĞIDAKİ KİŞİLERE ÖZEL TEŞEKKÜRLERİNİ SUNAR

Ersin Başaran - Yeminli Tercüman, Emekli Üst Düzey Yönetici & Khan Academy Türkçe Gönüllüsü

Uğur Mert TED İstanbul Koleji Matematik Öğretmeni & Khan Academy Türkçe Gönüllüsü

Emre Fırat - Robert Kolej Matematik Öğretmeni & Khan Academy Türkçe Gönüllüsü

Ebru Özbay - V.K.V. Koç Özel Lisesi Matematik Öğretmeni & Khan Academy Türkçe Gönüllüsü

Arzu Kırmızıoğlu - Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Lisesi Kimya Öğretmeni & Khan Academy Türkçe Gönüllüsü

Azmi Özkardeş - T.E.V.İ.T.Ö.L. Eski Okul Müdürü & Khan Academy Türkçe Gönüllüsü

Sesleriyle Khan Academy Türkçe'ye katkıda bulunan ve değer katan Melis Danişmend ve Çağdaş Çoban'a teşekkür ederiz.

Projenin Başlangıcında Emeği Geçen Öğretmen ve Destekçiler:
Özlem Küçükoruç, Yalçın Taşdelen, Bahar Yeşilırmak, Nişvan Gürer

Projenin Başlangıcında Emeği Geçen Öğrenciler:
İbrahim Ata Başaran, Serra Erkal, Nur Gülce İşkan, Alara Su Mildan, Deniz Ovalıoğlu, Yoni Pinto, Yunus Cem Yılmaz


SİZ DE DESTEK OLABİLİRSİNİZ

Khan Academy Türkçe bir sosyal sorumluluk ve gönüllülük projesidir. Amacı Türkçe eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirmek olan bu projeye profesyonel ya da öğrenci, çoğu gönüllü olmak üzere çok sayıda çevirmen, denetmen, seslendirmen ve eğitimsever destek ve katkı sağlamaktadır. Siz de bu projeye destek olmak, takımın bir parçası olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

info@khanacademy.org.tr